Pohádka o Horymírovi

Pohádka o Horymírovi od Lucie Seifertové je určena dětem. Lehkou a zábavnou formou je seznámí s pověstí o Horymírovi a jeho koni Šemíkovi. Kniha má 40 stran a je tištěna na křídovém papíře.

145 Kč s DPH

131,80 Kč

169 Kč s DPH Sleva 14.2%

Skladové číslo: prchal/003

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Lucie Seifertová

Pohádka Lucie Seifertové je určena dětem a formou obrázkové pohádky s minimem textu seznamuje nejmladší čtenáře se slavnou pověstí o Horymírovi a jeho věrném koni Šemíkovi. Poprvé v dějinách je legendární skok Horymíra zpracován z jeho pohledu.

Kniha má 40 stran, je vytištěna na křídovém papíře a má tuhou vazbu. Doufáme, že se Vám naše nová kniha bude líbit a že Vás zaujme.

 

prchal

Tuto knihu Vám nabízí Nakladatelství Petr Prchal

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info