100% natural whey protein 1000g - Alvifit

100% natural whey protein 1000g - Alvifit

100% natural whey protein 1000g - Alvifit

590 Kč s DPH

513 Kč

719 Kč s DPH Sleva 17.9%

Skladové číslo: PT/74021023-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Alvifit

100% natural whey protein CFM

Vysoce kvalitní syrovátkový CFM protein, zpracovaný speciální šetrnou metodou ultrafiltrace (CFM – Cros Flow Microfiltration - jde o způsob separace bílkovin pomocí keramických filtrů se zkříženým tokem s pomocí speciální filtrační membrány). Tato metoda zaručuje zachování přirozeně vysokého obsahu větvených aminokyselin ve finálním produktuTento protein je vyroben 100% výhradně ze syrovátky, není tedy „nastavován“ dalšími bílkovinami. Protein je ochucen a slazen výhradně přírodními aromaty a sladidly.

V produktu nenaleznete žádné nekvalitní příměsi a objemové výplně typu hydrolyzát kolagenu apod.100% Natural WHEY Chocolate Protein podporuje nejen rychlý růst kvalitní svalové hmoty, ale velmi významně se při správném užívání podílí i na regeneraci svalů po náročném fyzickém výkonu. Přírodní doplněk stravy vhodný pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.Nová receptura s výraznější chutí a sníženou pěnivostí.Použití

- v období zvýšené fyzické zátěže

- při potřebě budování svalové hmoty

-vhodné při redukci hmotnosti

- při zvýšené potřebě bílkovin

- k regeneraci svalové tkáně

Složení:
Syrovátkový proteinový koncentrát 80%, směs přírodních sladidel SweetAll, (Xylitol, Erythritol, Steviol-glykosidy), přírodní čokoládové aroma, přírodní vanilkové aroma, kakao
Dávkování:
Jednu dávku 30 g směsi rozmíchat v 200 ml vody. Použití do mléka nedoporučujeme.

Doporučení
Při zvýšené tělesné zátěži lze užívat až 1,6 g proteinu na 1 kg aktivní tělesné hmotnosti. Což pro 80 kg aktivně sportujícího jedince představuje cca 96 g bílkovin za den.
Nejméně ¾ denního příjmu by měla pokrývat pestrá strava.

Upozornění
Tento výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. V případě, že máte jakékoli zdravotní obtíže, či užíváte jakékoli léky, poraďte se o užívání přípravku se svým lékařem. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Alergeny: Není vhodné pro fenylketonuriky – obsahuje zdroj fenylalaninu. Obsahuje mléčné bílkoviny, laktózu a lepek.

Skladování
Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí v teplotě +5 až + 25 °C. Chraňte před přímým slunečným zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím, nebo skladováním.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení