Karel Gott – Solitér

Je jen velmi málo lidí nejen u nás v republice, ale i ve světě, kteří tak cílevědomě budovali svou kariéru a kteří práci obětovali tolik.

340 Kč s DPH

309,10 Kč

399 Kč s DPH Sleva 14.8%

Skladové číslo: prchal/978-80-87003-47-3

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Miroslav Graclík

Po zásluze jsou pak odměněni bohatou historií, ve které se z historek stávají legendy a díky které se legendami stávají i oni sami. Česká republika má to štěstí, že se zde narodil a pracoval jeden z nejúspěšnějších tenorů své doby, který za svůj život potěšil desítky milionů posluchačů, nazpíval tisíce písní a vydal stovky desek.

Byl, je a bude vždy jen jeden. Karel Gott prožil naprosto unikátní život úspěšného pěvce, který vždy vynikal. Už od svého mládí, už od začátků své kariéry, byl Karel Gott nepřehlédnutelným solitérem. Držíte v rukách jedinečnou knihu, která přináší ucelený profesní životopis Mistra, stejně jako perličky a střípky z jeho osobního života.

Zorientovat se v záplavě výsledků práce tak produktivního a úspěšného profesionála se v tomto případě rozhodla dvojice známých publicistů a spisovatelů Miroslav Graclík a Václav Nekvapil, držitelé mezinárodní literární Ceny Egona Ervína Kische za významné dílo literatury faktu z roku 2010. Po šesti letech se tak opět scházejí nad společným dílem, které si dalo za úkol zmapovat umělecký život Karla Gotta.

Výpravná celobarevná kniha je doplněna bohatou obrazovou dokumentací čítající přes 1400 fotografií, ať už jde o raritní snímky titulních stran starých českých, slovenských a německých časopisů, nebo o fotografie obalů vinylových singlů, elpíček i cédéček, které Mistrovi vycházely doslova po celém světě. V závěru unikátní knihy nechybí ani Mistrova rozsáhlá diskografie a tabulky ankety popularity Zlatý slavík a Český slavík.

Výpravná kniha Karel Gott – Solitér je určená nejen příznivcům Karla Gotta, ale i milovníkům dnes tolik populárního retra a všem, kteří rádi vzpomínají...

Info o knize:

Miroslav Graclík / Václav Nekvapil

Karel Gott – Solitér

Rozsah: 480 celobarevných stran (1400 fotografií)

Formát: 165 x 240 mm

Vazba: V8 šitá – tuhá vazba

Přebal: barevný lamino

ISBN 978-80-87003-47-3

 

prchal

Tuto knihu Vám nabízí Nakladatelství Petr Prchal

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info