Tajemné hrady a zámky království českého

Prostorové leporelo Tajemné Hrady a zámky Království českého s poutavými texty a ilustracemi Lucie Siefertové. Naleznete zde obrázky českých hradů a zámků s jejich pověstmi i skutečnými příběhy.

250 Kč s DPH

227,30 Kč

299 Kč s DPH Sleva 16.4%

Skladové číslo: prchal/010/čj

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Lucie Seifertová

V prostorovém leporelu Tajemné Hrady a zámky Království českého naleznete prostorové obrázky českých hradů a zámků s jejich pověstmi i skutečnými příběhy. Dozvíte se, jak Karlštejn zachránila koza, tajemství o křivoklátském pokladě, strastiplné příběhy nebohých čertů, anebo co se vám může stát, když budete příliš nadávat.

Autor: Text, ilustrace, grafická úprava Lucie Seifertová

Kniha vyšla také v následujících překladech:
angličtina, němčina, ruština

Rok vydání: 2005

 

prchal

Tuto knihu Vám nabízí Nakladatelství Petr Prchal

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info