Tajemný Golem

Pojďte probudit Golema i bez šému. Kniha Tajemný Golem vám odlehčenou komikovou formou prozradí, jak byl golem stvořen i proč po něm nemáme raději pátrat.

250 Kč s DPH

227,30 Kč

299 Kč s DPH Sleva 16.4%

Skladové číslo: prchal/012/čj

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Lucie Seifertová

Kdekdo ví, že k obživení golema potřebujeme šém. Knížka Tajemný Golem umožňuje probudit golema i bez šému, dává dokonce sílu zadržet ničící monstrum, odhaluje i skrýš golemova věčného spánku obrázky v knížce jsou totiž pohyblivé. Tajemný golem je určen pro všechny hravé. Knihu jistě nejvíc ocení děti, ale určitě ji pochopí i dospělí. Protože je psána odlehčenou komikovou formou, bez větší námahy se dozvíte, proč a jak byl golem stvořen, co se navyváděl za hlouposti, jak jeho síla přerostla v běsnění, i proč po něm nemáme raději pátrat.

Autor: Text, ilustrace, grafická úprava Lucie Seifertová

Vydavatel: Petr Prchal ve spolupráci s Euromedia Group k. s. – Knižní klub

Kniha vyšla také v následujících překladech: angličtina, němčina, francouzština, italština, japonština, ruština a španělština

Rok vydání: 2003

 

prchal

Tuto knihu Vám nabízí Nakladatelství Petr Prchal

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info