Hustej INTERNET

Chcete se ubránit nástrahám internetu? Lucie Seifertová a Lenka Eckertová Vás velmi vtipnou formou provedou úskalími a nebezpečími, která číhají na internetu na Vás a Vaše děti.

160 Kč s DPH

145,50 Kč

199 Kč s DPH Sleva 19.6%

Skladové číslo: prchal/014

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Lucie Seifertová

Lucie Seifertová je autorkou nejúspěšnější knihy o české historii – Dějiny udatného českého národa a Lenka Eckertová je největší popularizátorkou bezpečnějšího internetu a autorkou knihy Bezpečnost dětí na Internetu.

Kniha Hustej INTERNET vyšla k Mezinárodnímu dni bezpečnějšího internetu ve spolupráci s Národním Centrem Bezpečnějšího Internetu. Kniha má devadesát stránek, je celobarevná, na křídovém papíře a má pevnou vazbu

 

prchal

Tuto knihu Vám nabízí Nakladatelství Petr Prchal

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info