Bio Acai powder 60 g - Nutrisslim

Bio Acai powder 60 g - Nutrisslim

326 Kč s DPH

283,50 Kč

365 Kč s DPH Sleva 10.7%

Skladové číslo: PT/63131958

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutrisslim

Bio Acai powder 60 g

BIO ACAI BERRY POWDER (Prášek z plodů Acai v bio kvalitě)BIO Acai Berry powder je prášek z plodů Acai neboli Euterpe brazilské, palmy rostoucí v brazilském deštném pralese a na pacifickém pobřeží Kolumbie. Plody mají tmavou barvu a nejsou nepodobné našemu rybízu. Suší se a poté jemně namelou na prášek. Ten je velice bohatý na antioxdianty, především vitamín A, vlákninu a minerály – vápník, železo a draslík. Proto se hodí pro sportovce nebo pro každého, kdo potřebuje doplnit tyto základní mikronutrienty.Produkt je vhodný pro jedince zaměřené na:- vitalitu, posilnění organismu

- obohacení stravy o antioxidant
Složení:
Bio plody Acai (Euterpe oleracea) sušené lyofilizací v prášku, bio citrónová šťáva 0,2%.Prášek z plodů Acai v bio kvalitě. ORGANIC & VEGAN.

Dávkování:
Doporučená denní dávka jsou 3 g (1 čajová lžička). Rozmíchejte ve vodě, džusu, čaji, smoothie nebo přidávejte do jogurtu, cereálií apod.

Upozornění: Skladujte na suchém a chladném místě. Vhodné pro vegany. Země původu: Brazílie.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info