TRX nabíječka NP-FE1 - neoriginální

TRX nabíječka NP-FE1 - neoriginální (Vhodná pro baterie Sony NP-FE1, kompatibilní se Sony Cyber-shot DSC-T3, Cyber-shot DSC-T7)

240 Kč s DPH

198,40 Kč

Skladové číslo: TRX/1176

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: TRX

Battery charger - Nabíječka Li-Ion baterií pro Sony NP-FE1
Cestovní nabíječka baterií pro SONY NP-FE1
Kompatibilní se Sony Cyber-shot DSC-T7, Sony Cyber-shot DSC-T7/B, Sony Cyber-shot DSC-T7/S
Balení obsahuje přívodní kabel pro připojení do sítě 230V a napájecí adaptér do auta (12V/24V) Nabíjení je řízeno procesorem a nemůže tedy dojít k poškození baterie. Snadná obsluha.
Technické parametry:
Vstup: AC 100~240V, 50/60Hz nebo DC 12V/24V CL car adapterVýstup: DC 4.2V, 600mARozměry: 47x38x85 mm Hmotnost: 70g bez kabeláže
Použití:
Po připojení nabíječky k napájení se rozsvítí zelená dioda. Vložte baterii a začne nabíjení, během kterého svítí červená dioda. Po nabití baterie se opět rozsvítí zelená. Baterii tedy vyjměte a můžete začít používat.

TRX Energy s.r.o.

 

Tento výrobek Vám nabízí firma TRX Energy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení