Dual HD DVR kamera do auta Uwing X3000 s GPS a G-senzorem

Akční nabídka

Dual HD DVR kamera do auta Uwing X3000 s GPS a G-senzorem (Palubní autokamera, car black box HD DVR s GPS modulem a gravitačním senzorem. Ideální kamera pro vozy TAXI, řidiče autobusu apod.)

1990 Kč s DPH

1644,60 Kč

Skladové číslo: TRX/1260

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: TRX

Dual HD DVR kamera do auta model X3000 s GPS anténou a gravitačním senzorem
Tato duální HD DVR kamera patří k tomu nejlepšímu, co se v současné době v segmentu automobilových černých skříněk na trhu vyskytuje. Jedná se vlastně o 2 kamery v jednom balení. Přední kamera snímá veškeré dění před vozem a zadní zaznamená vše, co se děje v interiéru vozu za řidičem a vedle něj. Je tedy ideální pro řidiče TAXI nebo autobusů. Navíc disponuje záznamem gravitačního senzoru a GPS!
Pomocí dvou kvalitních optických čoček s širokým úhlem záběru (140° přední a 120° zadní) můžete zachytit video ve vysokém rozlišení (1280x480p na 2 kanály) a zobrazit jej na 2,7 palcovém TFT LCD displeji, nebo prostřednictvím AV portu do TV. Záznam se ukládá na micro SDHC paměťové karty o velikosti až 32GB class 6 nebo vyšší (paměťová karta není součástí balení). DVR kamera automaticky přepisuje stará data, takže nedochází k přerušení nahrávání, pokud je paměť plná. Montáž kamery je velmi snadná. Můžete ji připevnit na palubní desku nebo čelní sklo vozidla a napájení připojíte z CL cigaretové zásuvky. Držák, přísavka na sklo a napájecí kabely jsou součástí dodávky.Kamera v provozu nahraje všechno, co nastane během Vaší jízdy včetně Vaší aktuální polohy a záznamu gravitačního senzoru. Tento senzor v grafu zaznamenává působení sil na vozidlo ve třech osách. Ze záznamu tak je přesně vidět směr a intenzitu případného nárazu, zrychlování, zpomalování nebo průjezd zatáčkou a také třeba přejezd přes větší terénní nerovnost. Kvalitní záznam může být v pravý čas použit jako silný důkaz a může Vám pomoci vyřešit případnou nehodu a označit viníka. To vám ušetří drahocenný čas a peníze.
Pozn. Kamera zaznamenává v reálném čase data také z GPS a gravitačního senzoru. Pro zobrazení takto zaznamenaných dat je potřeba speciální přehrávač, který se automaticky nainstaluje na paměťovou kartu po jejím prvním vložení do kamery. Součástí tohoto inicializačního procesu je také zformátování paměťové karty. Proto si z ní před vložením do kamery zazálohujte případně uložená důležitá data.
VIDEO S UKÁZKOU MANIPULACE A ZÁZNAMU ZDE

Vlastnosti a specifikace:
Dvě na sobě nezávislé kamery s ultra vysokou citlivostí pro záznam i ve zhoršených světelných podmínkáchOptická čočka se 140° / 120° širokým záběrem (přední / zadní)Obrazovka 2,7" barevná LCDZáznam videa AVI: 1280×480 - 2 kanály, VGA 640x480 - 1 kanál - 30 snímků za sekunduRozlišení fotografií: až 5 MpxGPS modul včetně antényG-senzor (gravitační senzor)Noční podsvícení: NEObnovovací  frekvence: 50/60 HzFormát videa: AVIFormát fotografií: JPEGNahrávání ve smyčce – automatické smazání starších záznamů při zaplnění paměti kartyZáznam zvukuReproduktorInterní vestavěná lithium polymerová baterieNapájení: CL 12/24V autonabíječka, USB kabelPaměťové karty microSDHC class 6 nebo vyšší až 32GB (není součástí dodávky) 1GB=cca 10min. záznamu
Balení obsahuje:
KameraGPS anténaNabíječka do autaDržák s přísavkouManuál v češtiněSoftware pro přehrávání záznamů v češtině
Ukázka videa zde.  Při přehrávání nastavte kvalitu videa na HD.

TRX Energy s.r.o.

 

Tento výrobek Vám nabízí firma TRX Energy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení