Baterie Dell Latitude D500 serie - Li-Ion 4400 mAh - neoriginální

Baterie Dell Latitude D500 serie - Li-Ion 4400 mAh - neoriginální

Baterie Dell Latitude D500 serie - Li-Ion 4400 mAh - neoriginální (Dell Latitude D500,D510,D520,D600,D610,Dell Inspiron 500m, 510m, 600m, Precision M20, WorkStation M20 - kompatibilní)

750 Kč s DPH

619,80 Kč

Skladové číslo: TRX/1331

Dostupnost: Skladem

Výrobce: TRX

Li-Ion 10,8/11,1V 4400mAh - kompatibilní náhrada
Baterie je kompatibilní s následujícími produktovými čísly:



Dell 0R160
Dell 0R163
Dell 0X217
Dell 0Y887


Dell 1M590
Dell 1X793
Dell 1X793A00
Dell 310-4482


Dell 310-5195
Dell 312-0068
Dell 312-0084
Dell 312-0090


Dell 312-0191
Dell 312-0309
Dell 312-0408
Dell 315-0084


Dell 3R305
Dell 451-10132
Dell 451-10194
Dell 4M010


Dell 4M983
Dell 4P894
Dell 5X905
Dell 6P758


Dell 6Y270
Dell 7W999
Dell 7Y356
Dell 8Y136


Dell 999C6610F
Dell 9W723
Dell 9X821
Dell BAT1194


Dell C1295
Dell C2451
Dell C2601
Dell C2603


Dell D0980
Dell G2053
Dell G2053A01
Dell H9685


Dell KD552
Dell J2178
Dell M9014
Dell M9758


Dell U1536
Dell U1543
Dell U1544
Dell W1605


Dell Y1238
Dell Y1333
Dell Y1338
Dell YD165



Baterie je kompatibilní s následujícími zařízeními: DELL Inspiron 500m, DELL Inspiron 510m, DELL Inspiron 600m, DELL Latitude D500, DELL Latitude D505, DELL LATITUDE D510, DELL LATITUDE D520, DELL Latitude D600, DELL LATITUDE D610, DELL Precision M20, DELL Precision Mobile, DELL WorkStation M20
Rozměry cca: 125x77x20 mm
Hmotnost cca: 280g

TRX Energy s.r.o.

 

Tento výrobek Vám nabízí firma TRX Energy s.r.o.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení