Powerbanka TRX BT200A - 20000mAh

Powerbanka TRX BT200A - 20000mAh (Vysokokapacitní externí baterie - powerbanka s bohatým příslušenstvím. Je určena k napájení mobilních telefonů, tabletů, mp3 přehrávačů a navigací na cestách.)

1190 Kč s DPH

983,50 Kč

Skladové číslo: TRX/1794

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: TRX

Powerbanka - univerzální USB externí Li-Ion baterie s ultravysokou kapacitou 20000mAh
Externí baterie BT200A má kapacitu 20000mAh a je ideálním partnerem na cesty pro Váš iPod, iPhone, iPad, mobilní telefon, MP3, MP4, PDA, GPS navigaci apod. Těmto zařízením prodloužíte několikanásobně výdrž baterie i v místech bez elektrické sítě.
Tento externí power pack se nabíjí za použití přiloženého kabelu přes USB rozhraní počítače nebo z externího adaptéru, který můžete vybrat v záložce "Související zboží". Je vybaven ledkovým ukazatelem stavu baterie a dodává se s propojovací USB šňůrou a 4 konektory pro připojení nabíjeného mobilního zařízení.
Použití:Vaše zařízení prostě připojte pomocí propojovací USB šňůry a odpovídajícího konektoru k externí baterii a stiskněte "ON". Záložní baterie začne nabíjet Vaše zařízení, což je také indikováno blikáním LED diody. Po nabití přístroje nebo jeho odpojení se externí baterie po 30 sekundách automaticky vypne.Pokud LED diody signalizují vybití externí baterie, připojte ji pomocí přiložené USB šňůry a mini USB konektoru k USB rozhraní počítače nebo k napájecímu adaptéru, který můžete vybrat v záložce "Související zboží".
Specifikace:Baterie:Kapacita: 20000mAh1x micro USB vstupMax. vstupní proud: 1000mAVstupní napětí: 5,0V2x USB výstup - možnost duálního nabíjeníMax. výstupní proud USB1: 1000mAMax. výstupní proud USB2: 2000mAVýstupní napětí: 5,0-5,5V
Kompatibilita:iPhone (všechny), iPad, iPod, Blackberry, Nokia, HTC, LG, Samsung, Motorola a všechna zařízení, která mohou být nabíjena přes USB portProvedení:Rozměry: 172 x 71 x 23 mmHmotnost bez kabelů: 500 gPřísušenství:Powerbanka 20000mAh, USB propojovací kabelKonektory: miniUSB, microUSB, Nokia, iPhone

TRX Energy s.r.o.

 

Tento výrobek Vám nabízí firma TRX Energy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení