Maxivita hořčík + B6 30 tablet blistr - Vitar

Maxivita hořčík + B6 30 tablet blistr - Vitar

42 Kč s DPH

36,50 Kč

55 Kč s DPH Sleva 23.6%

Skladové číslo: PT/12266003

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Vitar

Maxivita hořčík + B6 30 tablet blistr

MaxiVita Hořčík + B6 obsahuje aktivní látky, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy a k celkovému posílení imunitního systému.Obsažené aktivní látky (vitamin B6 a hořčík) přispívají k:

normální činnosti svalů

snížení míry únavy a vyčerpání

udržení normálního stavu kostí a zubů

normální psychické činnosti

normální činnosti nervové soustavy

normálnímu energetickému metabolizmu

normální činnosti imunitního systémuDoplněk stravy - tablety s obsahem hořčíku a vitaminu B6. Bez přidaného cukru. Vhodné i pro diabetiky.
Složení:
Aktivní složky v 1 tabletě a % DDD*hořčík 250,0 mg (66,66 %)

vitamin B6 1,4 mg (100 %)*DDD - doporučená denní dávkaEnergetická hodnota v 1 tabletě: 5,84 kJ (1,39 kcal), ve 100 g: 649 kJ (154 kcal)
Dávkování:
dospělí a děti od 12 let 1 tabletu denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Balení: 30 tablet

Povolení a doporučení: Registrováno Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info