Body Prime

Body Prime

Body Prime účinně připraví Vaše tělo na jakýkoliv zdravotní režim. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu díky významnému množství hořčíku a cenným elektrolytům. Tyto faktory jsou pro Váš systém perfektními základy k zahájení Vašeho dalšího zdravotního programu.

790 Kč s DPH

652,90 Kč

Skladové číslo: bevital/002

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Synergy WorldWide

Body Prime je efektivní receptura, které účinnost budete postupně cítit. Spolu s jablečným pektinem a práškem ze sušených švestek tvoří hlavní obsah jedné dávky. V důsledku se jedná o jemné složení s dobře známými zdroji ovoce.

VÝHODY

Přispívá k zdravé rovnovaze elektrolytů
Přispívá k přírodnímu energetickému metabolismu
Přispívá k funkci svalů včetně srdečního svalu
Přispívá k normální svalové kontrakci, včetně normálního srdečního tepu
Může snížit únavu a vyčerpání

KLÍČOVÉ INGREDIENCE

Hořčík
Body Prime obsahuje 400 mg silného, základního makro-minerálního hořčíku. Abyste mohli účinně připravit Vaše tělo na režim zdravých návyků, má oxid hořečnatý plnící účinek, prokázaný v klinických podmínkách, který vyvolává mírnou pohyblivost střev. Hořčík je zároveň kritický minerál pro udržení zdravé rovnováhy elektrolytů, a je také důležitý stopový prvek ve snížení únavy. Dále, bylo prokázáno, že hořčík má pozitivní kardiovaskulární přínos.

Směs s jablek a sušených švestek
Prášek ze sušených švestek a jablečného pektinu pracují synergicky na dobré nastartování jekéhokoliv zdravotního režimu. Společně s oxidem hořečnatým, tyto známé zdroje ovoce jsou doporučovány pro použití v klinické praxi k vyvolání střevní motility, což vede k řadě výhod. Tyto složky neobsahují GMO a jsou schváleny pro každodenní použití.

bodyp

Užívání

Každé balení Body Prime obsahuje 90 kapslí. Při doporučeném dávkování dvou kapslí denně, by jedna láhev měla obsahovat 45 denních dávek.

 

bevital

Tento výrobek Vám nabízí firma Jiří Bím, DiS. - www.bevital.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info