e9 - L-arginin

e9 - L-arginin

Můžete být ctižádostivý podnikatel, student vysoké školy bojující s termíny nebo sportovec, který si dělá čas na namáhavé cvičení v již tak nabitém programu. S největší pravděpodobností hrajete v životě mnoho rolí - jste otcem, matkou, zaměstnancem, trenérem, dobrovolníkem - a díky zdravé energii můžete uspět v čemkoli, na co se v životě vrhnete.

1390 Kč s DPH

1148,80 Kč

Skladové číslo: bevital/004

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Synergy WorldWide

hq  Energetické složení přípravku e9 kombinuje sílu L-argininu s vysoce kvalitními přísadami, aby vám zajistilo výdrž potřebnou ke splnění životních úkolů.V současné době existují desítky rychle účinkujících přípravků pro doplnění energie, ale díky unikátní směsi vitaminů a přírodních zdrojů kofeinu v přípravku e9 můžete věřit, že užíváte přípravek, který podporuje váš zdravý životní styl. Bez ohledu na to, jaká je denní doba, zda se snažíte soustředit či zůstat ve střehu a plni energie, smíchejte si dávku přípravku e9 s vodou a vychutnejte si jeho osvěžující příchuť Piña colada.

VÝHODY E9

Dlouhotrvající zdravá energie prostřednictvím jedinečného nízkokalorického složení
Přispívá k přirozené činnosti metabolismu plného energie
Hraje roli při snížení únavy a vyčerpání
Přispívá k normální psychické a duševní činnosti
Podporuje přirozenou schopnost těla produkovat energii
Úžasná příchuť Piña colada
Slazené steviol glykosidy, které se přirozeně vyskytují v listech stevie

AKTIVNÍ PŘÍSADY

L-arginin je silnou aminokyselinou, kterou lze najít v prvotřídním výrobku ProArgi-9 +.

Extrakt z listů yerba maté má povzbuzující účinky, které přispívají k odolnosti vůči psychické a fyzické únavě.Tato látka také pomáhá posilovat tělo a zároveň vám pomůže cítit se aktivněji.

Extrakt ze semen guarany a výtažek z listů zeleného čaje jsou přírodními zdroji kofeinu.

Vitamin B-komplex je skupina 7 vitaminů rozpustných ve vodě, včetně vitaminů B6 a B12, které je třeba doplňovat každý den prostřednictvím vyvážené stravy.Tato potřeba se stává stále důležitější pro osoby, které jsou fyzicky aktivní nebo pracují pod stresem.Vitaminy B plní v těle konkrétní úlohu a přispívají k normální činnosti metabolismu plného energie.Účinnost těchto vitaminů se zvyšuje, pokud působí dohromady.

Vitamin C hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky a zubů a zároveň zvyšuje vstřebávání železa.

Kyselina pantothenová pomáhá udržovat normální duševní výkonnost a zároveň přispívá ke snížení únavy.

e9 také obsahuje: Thiamin, riboflavin, niacin, kyselinu listovou, inulin, kůru vrby bílé, výtažek z kořene maca, koncentrát z bobulí Acai, koncentrát z celého listu aloe vera.

co to je?

Yerba Maté - Yerba Maté je extrakt z lístku cemíny paraguayské, což je stále zelený, asi 15 m vysoký strom. Pěstuje se zejména na území Argentiny, Brazílie, Chile, Uruguaye a Paraguaye. Výtažek je známý především svými výraznými povzbuzujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein (v souvislosti s maté se označuje jako matein), dále minerální látky hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj., vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Pití maté navíc tlumí pocit hladu a proto se této vlastnosti využívá při kontrole hmotnosti.
Guarana - jsou semena z Paulinie nápojné, což je keř až malý strom z čeledi mýdelníkovité, původem z Venezuely a severní Brazílie. Guarana je známá pro své povzbuzující účinky, snižuje únavu, udržuje pozornost a bdělost. Je vhodná při nervovém vypětí, při depresích a může se použít při rekonvalescenci po dlouhé nemoci. Může tišit menstruační bolesti. Kladně působí na nervový i tělesný stav, stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost. Likviduje v těle volné radikály, napomáhá při průjmech. Guarana zlepšuje paměť a soustředění. Dále může být součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků.
L-arginin - je silnou aminokyselinou, kterou lze najít v prvotřídním výrobku ProArgi-9 + od společnosti Synergy. Extrakt z listů yerba maté má povzbuzující účinky, které přispívají k odolnosti vůči psychické a fyzické únavě. Tato látka také pomáhá posilovat tělo a zároveň vám pomůže cítit se aktivněji. Extrakt ze semen guarany a výtažek z listů zeleného čaje jsou přírodními zdroji kofeinu. Vitamin B-komplex je skupina 7 vitaminů rozpustných ve vodě, včetně vitaminů B6 a B12, které je třeba doplňovat každý den prostřednictvím vyvážené stravy.

 

bevital

Tento výrobek Vám nabízí firma Jiří Bím, DiS. - www.bevital.cz

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení