e9 - L-arginin

e9 - L-arginin

Můžete být ctižádostivý podnikatel, student vysoké školy bojující s termíny nebo sportovec, který si dělá čas na namáhavé cvičení v již tak nabitém programu. S největší pravděpodobností hrajete v životě mnoho rolí - jste otcem, matkou, zaměstnancem, trenérem, dobrovolníkem - a díky zdravé energii můžete uspět v čemkoli, na co se v životě vrhnete.

1390 Kč s DPH

1148,80 Kč

Skladové číslo: bevital/004

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Synergy WorldWide

hq  Energetické složení přípravku e9 kombinuje sílu L-argininu s vysoce kvalitními přísadami, aby vám zajistilo výdrž potřebnou ke splnění životních úkolů.V současné době existují desítky rychle účinkujících přípravků pro doplnění energie, ale díky unikátní směsi vitaminů a přírodních zdrojů kofeinu v přípravku e9 můžete věřit, že užíváte přípravek, který podporuje váš zdravý životní styl. Bez ohledu na to, jaká je denní doba, zda se snažíte soustředit či zůstat ve střehu a plni energie, smíchejte si dávku přípravku e9 s vodou a vychutnejte si jeho osvěžující příchuť Piña colada.

VÝHODY E9

Dlouhotrvající zdravá energie prostřednictvím jedinečného nízkokalorického složení
Přispívá k přirozené činnosti metabolismu plného energie
Hraje roli při snížení únavy a vyčerpání
Přispívá k normální psychické a duševní činnosti
Podporuje přirozenou schopnost těla produkovat energii
Úžasná příchuť Piña colada
Slazené steviol glykosidy, které se přirozeně vyskytují v listech stevie

AKTIVNÍ PŘÍSADY

L-arginin je silnou aminokyselinou, kterou lze najít v prvotřídním výrobku ProArgi-9 +.

Extrakt z listů yerba maté má povzbuzující účinky, které přispívají k odolnosti vůči psychické a fyzické únavě.Tato látka také pomáhá posilovat tělo a zároveň vám pomůže cítit se aktivněji.

Extrakt ze semen guarany a výtažek z listů zeleného čaje jsou přírodními zdroji kofeinu.

Vitamin B-komplex je skupina 7 vitaminů rozpustných ve vodě, včetně vitaminů B6 a B12, které je třeba doplňovat každý den prostřednictvím vyvážené stravy.Tato potřeba se stává stále důležitější pro osoby, které jsou fyzicky aktivní nebo pracují pod stresem.Vitaminy B plní v těle konkrétní úlohu a přispívají k normální činnosti metabolismu plného energie.Účinnost těchto vitaminů se zvyšuje, pokud působí dohromady.

Vitamin C hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, pokožky a zubů a zároveň zvyšuje vstřebávání železa.

Kyselina pantothenová pomáhá udržovat normální duševní výkonnost a zároveň přispívá ke snížení únavy.

e9 také obsahuje: Thiamin, riboflavin, niacin, kyselinu listovou, inulin, kůru vrby bílé, výtažek z kořene maca, koncentrát z bobulí Acai, koncentrát z celého listu aloe vera.

co to je?

Yerba Maté - Yerba Maté je extrakt z lístku cemíny paraguayské, což je stále zelený, asi 15 m vysoký strom. Pěstuje se zejména na území Argentiny, Brazílie, Chile, Uruguaye a Paraguaye. Výtažek je známý především svými výraznými povzbuzujícími účinky. Obsahuje alkaloid kofein (v souvislosti s maté se označuje jako matein), dále minerální látky hořčík, vápník, draslík, železo, křemík, fosfor aj., vitamíny A, B, C, E, betakaroten a antioxidanty. Maté podporuje funkci ledvin, zlepšuje látkovou výměnu, normalizuje hladinu cukru v krvi a posiluje imunitní systém. Pití maté navíc tlumí pocit hladu a proto se této vlastnosti využívá při kontrole hmotnosti.
Guarana - jsou semena z Paulinie nápojné, což je keř až malý strom z čeledi mýdelníkovité, původem z Venezuely a severní Brazílie. Guarana je známá pro své povzbuzující účinky, snižuje únavu, udržuje pozornost a bdělost. Je vhodná při nervovém vypětí, při depresích a může se použít při rekonvalescenci po dlouhé nemoci. Může tišit menstruační bolesti. Kladně působí na nervový i tělesný stav, stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost. Likviduje v těle volné radikály, napomáhá při průjmech. Guarana zlepšuje paměť a soustředění. Dále může být součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků.
L-arginin - je silnou aminokyselinou, kterou lze najít v prvotřídním výrobku ProArgi-9 + od společnosti Synergy. Extrakt z listů yerba maté má povzbuzující účinky, které přispívají k odolnosti vůči psychické a fyzické únavě. Tato látka také pomáhá posilovat tělo a zároveň vám pomůže cítit se aktivněji. Extrakt ze semen guarany a výtažek z listů zeleného čaje jsou přírodními zdroji kofeinu. Vitamin B-komplex je skupina 7 vitaminů rozpustných ve vodě, včetně vitaminů B6 a B12, které je třeba doplňovat každý den prostřednictvím vyvážené stravy.

 

bevital

Tento výrobek Vám nabízí firma Jiří Bím, DiS. - www.bevital.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info