V3 - Vitální Systém

Vitální systém V3 je pečlivě sestaven tak, aby jednotlivé produkty podpořily celkovou výkonnost a upevnily zdraví. Tyto špičkové produkty PhytoLife, Mistify, a ProArgi-9+, obsahují přírodní složky, které jsou základem pevného zdraví.

2949 Kč s DPH

2437,20 Kč

Skladové číslo: bevital/007

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Synergy WorldWide

Díky propracované kompozici produktů, podporuje Vitální systém V3 od Synergy Worldwide upevnění životní síly a vitality. Ti, kteří využijí všech přínosů tohoto úžasného systému, mohou očekávat prvotřídní produkty, testované experty, aby každý výrobek splňoval nejpřísnější kriteria výroby a mohl zajistit opravdový účinek.

Balíček obsahuje:

ProArgi-9+
PHYTOLIFE
MISTIFY - BRAZILSKÉ ACAI

 

bevital

Tento výrobek Vám nabízí firma Jiří Bím, DiS. - www.bevital.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info