Folic acid with DHA 90 kapslí - Viridian

Folic acid with DHA 90 kapslí - Viridian

349 Kč s DPH

303,50 Kč

388 Kč s DPH Sleva 10.1%

Skladové číslo: PT/66067051

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Viridian

Folic acid with DHA 90 kapslí

Folic Acid with DHA (Kyselina listová s DHA)Folic acid neboli kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Ve velké míře se vyskytuje v zelenině, hodně se jí však ztrácí při tepelné úpravě, proto se doporučuje ve formě doplňků stravy, které mají oproti potravinám mnohem vyšší biologickou využitelnost. Kyselina listová je v lidském organismu spojená s mnoha zásadními procesy – její účinky a vliv byly mnohokrát popsány a jsou velmi dobře známé.Za zkratkou DHA se skrývá Kyselina dokosahexaenová patřící mezi omega-3 mastné kyseliny. Běžně se vyskytuje na příklad v rybím tuku, DHA od Viridianu je však rostlinného zdroje a proto vhodná i pro vegany.Charakteristika folátu (kyseliny listové)*:Folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Folát přispívá k normální syntéze aminokyselin

K normální krvetvorbě

K normálnímu metabolismu homocysteinu

K normální psychické činnosti

K normální funkci imunitního systému

Ke snížení míry únavy a vyčerpání

* povolená zdravotní tvrzení podle nařízení č. 1924/2006
Složení:
Složení 1 kapsle: kyselina listová 400 μg (200 % doporučené denní dávky), DHA (dokosahexaenová kyselina) 10 mg, obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza na bázi vojtěšky 134,8 mg, spiruliny 16,8 mg a borůvky 16,8 mg.* %DDD - % doporučené denní dávkyDoplněk stravy s kyselinou listovou a DHA.
Dávkování:
1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info