Folic acid with DHA 90 kapslí - Viridian

Folic acid with DHA 90 kapslí - Viridian

Folic acid with DHA 90 kapslí - Viridian

349 Kč s DPH

303,50 Kč

388 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/66067051

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Viridian

Folic acid with DHA 90 kapslí

Folic Acid with DHA (Kyselina listová s DHA)Folic acid neboli kyselina listová patří mezi vitamíny skupiny B. Ve velké míře se vyskytuje v zelenině, hodně se jí však ztrácí při tepelné úpravě, proto se doporučuje ve formě doplňků stravy, které mají oproti potravinám mnohem vyšší biologickou využitelnost. Kyselina listová je v lidském organismu spojená s mnoha zásadními procesy – její účinky a vliv byly mnohokrát popsány a jsou velmi dobře známé.Za zkratkou DHA se skrývá Kyselina dokosahexaenová patřící mezi omega-3 mastné kyseliny. Běžně se vyskytuje na příklad v rybím tuku, DHA od Viridianu je však rostlinného zdroje a proto vhodná i pro vegany.Charakteristika folátu (kyseliny listové)*:Folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství

Folát přispívá k normální syntéze aminokyselin

K normální krvetvorbě

K normálnímu metabolismu homocysteinu

K normální psychické činnosti

K normální funkci imunitního systému

Ke snížení míry únavy a vyčerpání

* povolená zdravotní tvrzení podle nařízení č. 1924/2006
Složení:
Složení 1 kapsle: kyselina listová 400 μg (200 % doporučené denní dávky), DHA (dokosahexaenová kyselina) 10 mg, obal kapsle hydroxypropylmethyl celulóza na bázi vojtěšky 134,8 mg, spiruliny 16,8 mg a borůvky 16,8 mg.* %DDD - % doporučené denní dávkyDoplněk stravy s kyselinou listovou a DHA.
Dávkování:
1-2 kapsle denně během jídla nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Není vhodné pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada vyvážené pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení