Perfect Q-shake Bio natural 125 g - Via Naturallis

Perfect Q-shake Bio natural 125 g - Via Naturallis

Perfect Q-shake Bio natural 125 g - Via Naturallis

55 Kč s DPH

47,80 Kč

140 Kč s DPH Sleva 60.7%

Skladové číslo: PT/90036001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Via Naturallis

Perfect Q-shake Bio natural 125 g

Perfect Q-Shake Natural je výživný nápoj plný proteinů, vlákniny a minerálů. Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin, vitaminy A a B, minerální látky (mangan, hořčík, fosfor, vápník) a vysoký obsah flavonoidů (kvercetinu a kempferolu), silných rostlinných antioxidantů. Po smíchání s vodou, džusem nebo s mlékem, či s rostlinným mlékem či přidáním do jogurtu nebo smoothie můžete nápoj konzumovat kdykoli během dne.Zásobit své tělo zásadními živinami v jednom jediném nápoji? Vyzkoušejte Perfect Q-Shake Natural, BIO nápoj ze superpotraviny quinoa a dalších látek, prospěšných pro vaše zdraví. Perfect Q-Shake Natural je bez příchutě, pouze s plnou a rozvinutou chutí hlavní složky nápoje – quinoi.Perfect Q-Shake Natural ve formě směsi na přípravu nápoje představuje ideální způsob, jak si dopřát všechny benefity zázračné superpotraviny Quinoa. Jednoduše, rychle a téměř bez práce doplníte živiny zásadní pro vaše zdraví. Neobsahují žádný z hlavních alergenů (bez laktózy, bez lepku, bez sóji, bez arašídů, bez ořechů, bez plodů moře).Dopřejte si zdravý a výživný nápoj Perfect-Q Shake Natural místo snídaně, ke svačině nebo jako nápoj na dobrou noc. Vezměte sebou na cesty nebo na dovolenou, či na dlouhou pracovní poradu. Smíchejte spolu s vodou, džusem, s mlékem nebo s rostlinným mlékem, přidejte do jogurtu či smoothie. Je hotový během několika vteřin.Nápoj Perfect Q-Shake Natural obsahuje všechny potřebné proteiny, aminokyseliny, minerály a vitamíny. Je vhodný pro zdravý životní styl, díky svému složení je vhodnou potravinou pro vegany, vegetariány, celiaky, sportovce, děti i seniory.Neobsahuje žádný z hlavních alergenů. Je bez laktózy, bez lepku, bez sóje, bez arašídů, bez ořechů i bez plodů moře.Jedno balení Perfect Q-Shake Natural obsahuje 125 g nápoje v prášku. Na přípravu jedné porce nápoje doporučujeme použít jednu až dvě polévkové lžíce prášku.
Složení:
Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 372 kcal / 1557 kJ; Bílkoviny 14 g; Tuky 3 g; Sacharidy 71 g (z toho cukry 3 g, dietní vláknina 7 g); Sůl 0,03 gSložení: prášek z BIO quinoa
Dávkování:
Přidejte 1-2 polévkové lžíce do vašeho oblíbeného nápoje - vody, mléka, džusu či smoothie a dobře promíchejte. Pijte kdykoli během dne.

Skladování: do 25°C, na suchém místě, nevystavujte přímému slunečnímu svitu

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení