Sports Antioxidant 90 kapslí - Reflex nutrition

Sports Antioxidant 90 kapslí - Reflex nutrition

1099 Kč s DPH

955,70 Kč

1279 Kč s DPH Sleva 14.1%

Skladové číslo: PT/58065015

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex nutrition

Sports Antioxidant 90 kapslí

Sports Antioxdiants je určen pro všechny, kteří se pravidelně věnují náročným sportovním aktivitám. Ať už jde o fitness, kulturistiku nebo vytrvalostní sporty, při všech těchto aktivitách je tělo vystaveno zátěží, která může urychlovat jeho stárnutí. Namáhaný organismus rychleji podléhá oxidačnímu stresu a působení volných radikálů, proto je třeba klást vyšší nároky i na stravu a suplementaci.Reflex Nutrition přichází s komplexem antioxidantů připravených v nejvyšších možných dávkách tak, aby poskytly tělu podporu adekvátní námaze, kterou musí vykonávat. Zásobování těla správně zvolenými látky pak může souviset s oblastmi jako je délka rekonvalescence po výkonu a celková připravenost.Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:- potlačení škod vznikajících v těle při náročné fyzické aktivitě

- potlačení oxidačního stresu

- potlačení působení volných radikálůProdukt obsahuje:koenzym Q10 – imunita, tvorba energie, antioxidant

alfa-lipoová kyselina – tvorba energie, antioxidantGarance společnosti Reflex Nutrition- Inovační technologie

- Nejvyšší rating použitých surovin

- Vyrobeno ze 100% zelené energie

- Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech

- Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

- Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy

- Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Složení:
Složení v 1 želatinové* kapsli: extrakt ze zeleného čaje 100 mg [95% polyfenoly, 70 % katechiny, 45 % epigalokatechin galát (EGCG)], extrakt z hroznových semínek 100 mg (95% oligomerních Proanthokyanidinů), koenzym Q10 (ubidekarenon) 100 mg, plnidlo mikrokrystalická celulóza, tokotrienoly jako Deltagold® 25 mg (celkem 35 % tokotrienolů, z toho 84-92 % delta-tokotrienoly a 8-16 % gama-tokotrienoly) získané z annatta, astaxanthin 2 mg (AstaREAL®; z Haematococcus Pluvialis Microalgae), alfa-lipoová kyselina 33 mg, lykopen 3,3 mg, lutein ve formě BiolutTM 3,3 mg [z květiny Tagetes erecta (90 % luteinových esterů, z toho 45 % trans lutein)], Bacillus coagulans (LactoSpore®) 66 666 667 spór, Piperine (Biopiperine®) 1,7 mg. *Nevhodné pro vegetariány.Doplněk stravy.

Dávkování:
Berte 1 kapsli 2x denně s jídlem. (Dávkování výrobce 1 x 3 kapsle denně je upraveno dle české legislativy).

Upozornění: Nevhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info