Sports Antioxidant 90 kapslí - Reflex nutrition

Sports Antioxidant 90 kapslí - Reflex nutrition

Sports Antioxidant 90 kapslí - Reflex nutrition

1099 Kč s DPH

955,70 Kč

1279 Kč s DPH Sleva 14.1%

Skladové číslo: PT/58065015

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex nutrition

Sports Antioxidant 90 kapslí

Sports Antioxdiants je určen pro všechny, kteří se pravidelně věnují náročným sportovním aktivitám. Ať už jde o fitness, kulturistiku nebo vytrvalostní sporty, při všech těchto aktivitách je tělo vystaveno zátěží, která může urychlovat jeho stárnutí. Namáhaný organismus rychleji podléhá oxidačnímu stresu a působení volných radikálů, proto je třeba klást vyšší nároky i na stravu a suplementaci.Reflex Nutrition přichází s komplexem antioxidantů připravených v nejvyšších možných dávkách tak, aby poskytly tělu podporu adekvátní námaze, kterou musí vykonávat. Zásobování těla správně zvolenými látky pak může souviset s oblastmi jako je délka rekonvalescence po výkonu a celková připravenost.Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:- potlačení škod vznikajících v těle při náročné fyzické aktivitě

- potlačení oxidačního stresu

- potlačení působení volných radikálůProdukt obsahuje:koenzym Q10 – imunita, tvorba energie, antioxidant

alfa-lipoová kyselina – tvorba energie, antioxidantGarance společnosti Reflex Nutrition- Inovační technologie

- Nejvyšší rating použitých surovin

- Vyrobeno ze 100% zelené energie

- Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech

- Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

- Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy

- Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

Složení:
Složení v 1 želatinové* kapsli: extrakt ze zeleného čaje 100 mg [95% polyfenoly, 70 % katechiny, 45 % epigalokatechin galát (EGCG)], extrakt z hroznových semínek 100 mg (95% oligomerních Proanthokyanidinů), koenzym Q10 (ubidekarenon) 100 mg, plnidlo mikrokrystalická celulóza, tokotrienoly jako Deltagold® 25 mg (celkem 35 % tokotrienolů, z toho 84-92 % delta-tokotrienoly a 8-16 % gama-tokotrienoly) získané z annatta, astaxanthin 2 mg (AstaREAL®; z Haematococcus Pluvialis Microalgae), alfa-lipoová kyselina 33 mg, lykopen 3,3 mg, lutein ve formě BiolutTM 3,3 mg [z květiny Tagetes erecta (90 % luteinových esterů, z toho 45 % trans lutein)], Bacillus coagulans (LactoSpore®) 66 666 667 spór, Piperine (Biopiperine®) 1,7 mg. *Nevhodné pro vegetariány.Doplněk stravy.

Dávkování:
Berte 1 kapsli 2x denně s jídlem. (Dávkování výrobce 1 x 3 kapsle denně je upraveno dle české legislativy).

Upozornění: Nevhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení