LED svítilna Bronte RA20

Svítilna, která poskytuje spolehlivé osvětlení v široké škále použití.

1050 Kč s DPH

867,80 Kč

Skladové číslo: Červenka/012

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bronte

Bronte RA20 poskytuje spolehlivé osvětlení v široké škále použití. Napájená dvěma bateriemi typu AA, Bronte RA20 přináší maximální výkon 220 lumen. Nabízí tři úrovně světelného toku a strobo, aby vyhověla všem účelům. Pootočením hlavy svítilny o čtvrtkruh a zpět volíte režim osvětlení.

Tato kompaktní svítilna je dobrým partnerem při outdoorových aktivitách či v naléhavých situacích. Je ideálním pomocníkem (nejen) do auta. Výměna pneumatiky nebo jakákoliv jiná závada je bez svítilny hodně problematická a už jen umístit bez ní výstražný trojúhelník je na frekventované silnici (nemluvě o dálnici) hazard se životem. Výhodou Bronte RA 20 je napájení dvěmi AA bateriemi, které dostanete u každé čerpací stanice.

Parametry:


Baterie 2 x AA
Materiál aerospace aluminium 6061 Letecký eloxovaný hliník Premium III, tvrzený antiabrazivní povrch, tvrzené sklo
Voděodolnost IPX-8
Světelný tok/doba svícení 220 lm/1h,110 lm/3h,20 lm/75h
Příslušenství těsnící O kroužky, pouzdro na opasek, klip, šňůrka
LED čip CREE XP-G
Funkce 3 stupně výkonu, strobo
Barva Černá
Rozměry 153 x 23 mm
Hmotnost 100 g (bez baterie)

 

svítilny

Tento výrobek Vám nabízí firma Ing. Michal Červenka - svitilny-outdoor.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info