Gluten free oat flakes 1000 g - Amix Mr.Poppers

Gluten free oat flakes 1000 g - Amix Mr.Poppers

237 Kč s DPH

206,10 Kč

311 Kč s DPH Sleva 23.8%

Skladové číslo: PT/02014061

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Amix Mr.Poppers

Gluten free oat flakes 1000 g

Mr. Popper's® Gluten Free Oat flakesBezlepkové ovesné vločky. Čisté množství: 1000 g.Mr. Popper´s® Gluten Free Oat flakes jsou bezlepkové ovesné vločky přímo z Irska. Vločky vznikají pomocí speciální certifikované metody Closed Loop Gluten Free Oat Supply Chain Process Oat Secure™, která zajišťuje vločkám jejich bezlepkovost. Beta-glukany přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g beta-glukanů z ovsa, ovesných otrub, ječmene, ječných otrub nebo ze směsí těchto beta-glukanů.

Složení:
bezlepkové ovesné vločkyUpozornění na alergeny: Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji a korýšů.Upozornění: Skladujte v suchu při teplotě do 25oC, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Dávkování:
Použijte je jako Vaši bezlepkovou snídaňovou cereálii nebo jako přísadu do Vašich jídel.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info